Zaprojektujemy Przyszłość twojego włanego sklepu Internetowego

Zaprojektujemy Przyszłość twojego włanego sklepu Internetowego

Od 15 lat jesteśmy developerami platform ecommerce opensource PRESTASHOP, MAGENTO, OPENCARD oraz własnego systemu CMS INTEGRA. Tworzymy dla naszych klientów indywidualne rozwiązania ecommerce oraz profesjonalne integracje z zewnętrznymi systemami ERP i portalami aukcyjnymi. 

Otwórz Własny Sklep Online

SKLEP PRESTASHOP

@PlatformaEcommerce

SKLEP PRESTASHOP

PrestaShop – to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0.
Od kwietnia 2012 roku dyrektorem światowym firmy PrestaShop był Polak Benjamin Teszner.
Główne cechy systemu PrestaShop:
edytor WYSIWYG; zarządzanie serwisem; wsparcie międzynarodowe; wsparcie, optymalizacja dla SEO; obsługa dowolnej ilości wersji językowych; wystawianie faktur (do pobrania w pliku PDF); zarządzanie dostawami i płatnościami; płatności np. kartą kredytową, PayPal, Przelewy24, PayU itp.; praca na wielu walutach (możliwość przeliczania kursów walut w trybie rzeczywistym); zarządzanie zamówieniami; obsługa klienta; zarządzanie katalogiem produktów; obsługa kanałów RSS; newsletter; tagowanie produktów i chmurka tagów; śledzenie przesyłki; powiadomienia przez SMS; obsługa kodów kreskowych; przyjazne adresy URL / odnośniki bezpośrednie; wyszukiwanie produktów; porównanie cech kilku produktów jednocześnie; import danych ze sklepów opartych na osCommerce (można zaimportować m.in. katalog produktów, dane klientów, zamówień, kategorii)

SKLEP PRESTASHOP
Responsywna Techchnologia RWD

Responsywna Techchnologia RWD

 

Projektując wszystkie nasze rozwiązania wykorzystujemy dynamiczną technologię wyświetlania stron RWD.

Responsive Web Design, określany też, jako strony responsywne, czyli RWD, to strony internetowe, które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu, na których są wyświetlane.
Nawigacja takich stron, zmienia się na urządzeniach mobilnych tak, aby była łatwiejsza w obsłudze na mniejszych wyświetlaczach. W responsywnych stronach dostosowuje się także wielkość czcionek, odstępy, obrazki i wszystkie pozostałe elementy wyglądu serwisu. Zmiany te sprzyjają łatwej obsłudze strony oraz zwiększają jej czytelność, dzięki czemu użytkownicy nie zniechęcą się podczas przeglądania treści.

Klienci, którzy decydują się na strony wykonane w technologi RWD, mają pewność, że każdy będzie w stanie zapoznać się z jego usługami, niezależnie od tego, gdzie, kiedy i w jaki sposób, przegląda jego stronę.

Zamów Kontakt ze specjalistą

PrestaShop to uniwersalne i skalowalne

rozwiązanie Ecommerce dla każdej firmy.

PrestaShop posiada systemy komentarzy, banerów, analizy zamówień, systemy rabatowe, dodatkowej prezentacji wybranych produktów i wiele innych. PrestaShop pozwala na pisanie, programowanie i instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów np. płatności, porównywarek, systemów śledzenia przesyłek itp.
Można także tworzyć indywidualne szablony graficzne, zmieniając w ten sposób domyślny wygląd sklepu. Większość pytań i problemów związanych z aplikacją jest poruszanych na forum dyskusyjnym projektu.

Konfiguracja płatności online <br><noscript><img class=

Konfiguracja płatności online

Szybkie przelewy PAYU, BLIK, TPAY, PayPall i inne.

Integracja przewoźników i spedytorów <br><noscript><img class=

Integracja przewoźników i spedytorów

Podłączenie przez API do firm kurierskich w celu generowania numerów listów przewozowych i automatyzacji wysyłek kurierskich.

Zaawansowany system promocji i rabatów

Zaawansowany system promocji i rabatów

Możliwość kategoryzacji klientów nadawanie poziomów rabatów i spersonalizowanych cen dla klientów hurtowych. Tworzenie i wysyłanie kodów rabatowych bezpośrednio do swoich klientów.

Import towarów z systemów zewnętrznych

Import towarów z systemów zewnętrznych

Automatyczne zaciągnięcie kartotek towarowych wraz z opisami, cenami i zdjęciami produktów.

Wypróbuj wersję demo

Wypróbuj wersję demo

Sprawdź zupełnie za darmo działanie systemu sklepu internetowego. Poznaj tajniki zarządzania panelem administracyjnym, poznaj możliwości responsywnych szablonów graficznych.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PRESTASHOP

# Zmień Język